CESA TELEKOM

Grandstream GXP 2135

Grandstream GXP 2135

Grandstream GXP2135 Genel Özellikler

8 satır, 4 SIP hesabı, 4 XML programlanabilir içeriğe duyarlı yazılım tuşu
İki adet, otomatik algılayan Gigabit portlar, dahili PoE
32 dijital programlanabilir ve özelleştirilebilir BLF / hızlı arama tuşları
Kartvizit defterleri, takvimler ve çağrı aktarma için kulaklıkları ve mobil cihazları senkronize etmek için dahili Bluetooth
Ahizedeki HD ses ve hoparlör; Tam dupleks hoparlör
Kolay konferans aramaları için 4 yönlü sesli konferans

Çağrı kontrolü ve verimlilik odaklı özellikler paketi gerektiren yüksek sayıda çağrı yapan kullanıcı için tasarlanmış en güçlü High-End IP Telefon. GXP2170’in yüksek hat erişimi, BLF / hızlı arama desteği ve diğer kontrol odaklı özellikleri kullanarak ağır iletişim kontrol altına alın.

Grandstream GXP2135

Yüksek çağrı işleyen yoğun kullanıcılar için ideal olan güçlü bir High-End IP telefonudur.
Resepsiyonistler, yöneticiler, satış elemanları ve diğer yoğun arama motorları, GXP2170’in 12 satır anahtarını, 4.3 inç renkli ekran LCD’ini ve 48 dijital, ekran üstü hızlı arama / BLF tuşunu kullanarak etkinlikten yararlanabilir.
Cihazın çift Gigabit, PoE ağ bağlantı noktaları sayesinde kullanıcılara mümkün olan en hızlı bağlantı hızlarını sunun. Maksimum arama kontrolü, genişletilebilir hızlı arama / BLF özellikleri ve zarif tasarımı bu telefonu nihai yüksek hacimli deneyim haline getiriyor.

Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi, GXP2170, son teknoloji güvenlik şifreleme teknolojisi (SRTP ve TLS) içerir. GXP2170, Grandstream’ın UCM serisi IP PBX’leriyle sıfır yapılandırma, şifrelenmiş XML dosyaları ve TR-069 gibi çok çeşitli otomatik hazırlama seçeneklerini destekliyor ve böylece toplu dağıtım işlemi son derece kolaylaşıyor.

Paylaş


Size nasıl yardımcı olalım ?