CESA TELEKOM

JABRA KULAKLIKLAR


Çağrı Merkezi Çözümleri


Jabra Çağrı Merkezi Kulaklıkları Call Center yavaş yavaş oldukça yaygınlaşan çağrı merkezi uzaktan çalışma, pandemi ile de katlanarak çoğalmıştır. Günümüzde bir çok banka, teknik servisler ve çağrı merkezleri uzaktan çalışmaktadır. Kaldı ki yerinde çalışanlar için bile kulaklık olmadan çalışmak  pek mümkün değildir ve bu kulaklık da iyi bir kulaklık olmalıdır çünkü yeri geliyor kulaklık günde 8 saat 10 saat kulağımızda duruyor veyahut bir çağrı merkezinde olduğunuzu düşünün sizin gibi bir sürü kişi var ve arka plan oldukça sesli. İşte bu gibi durumlar için Jabra kalitesi ile üstün çözümler sunmaktadır. Call Center hizmetleri. Jabra Çağrı Merkezi Kulaklıkları Call Center

Bizz Serisi QD Kablolu Kulaklıklar


Jabra Biz 2300
Jabra Biz 2400

Evolve Serisi Kablolu Kulaklıklar (USB)


Jabra Evolve 20 Duo
evolve 30 -2
Jabra Evolve 80

Bizz Serisi Kablolu USB Kulaklıklar


Jabra Biz 2300
Jabra Biz 2400

KABLOSUZ USB KULAKLIKLAR


Aynı anda Bluetooth ve USB Dongle ile bağlantı

Evolve 65 ve Evolve 75 hem usb dongle hem de bluetooth ile aynı anda hem yazlım telefonunuzdan hem de cep telefonunuzun bluetooth bağlantısından kullanabilirsiniz. Müzik dinlemenin keyfine EVOLVE ile varın. 

 

NFC jabra kablosuz usb
Jabra Evolve 75

PRO SERİSİ KULAKLIKLAR


Pro Serisi ile hem yazılım telefonlarına hem de masa telefonlarına kablosuz bağlantı

Jabra Pro 920  ile masaüstü cihazlarla dect bağlantı, Pro 925 ile masaüstü telefona ilave olarak bir bluetooth bağlantısı.

Pro 930 ile yazılım telefonlarına dect bağlantı ve Pro 935 kulaklığı ile yazılım telefonuna ek olarak bir bluetooth bağlantısı.

Pro 9450 butonlu ekran masa ve yazılım telefonuna bağlantı. Pro 9460 dokunmatik ekran ve masa ve yazılım telefonu bağlantısı.

Pro 9465 masa telefonu yazılım telefonlarına dect bağlantı ve ek olarak bluetooth bağlantısı(Yalnızca Duo).  Pro 9470 masa telefonu yazılım telefonlarına dect bağlantı ve ek olarak bluetooth bağlantısı (yalnızca mono).

Jabra Pro 920
Jabra Pro 920
Jabra Çağrı Merkezi Kulaklıkları Call Center

Paylaş


Size nasıl yardımcı olalım ?