Ödeme Yöntemleri

Hangi kredi kartları ile alışveriş yapabilirim ?

www.cesatelekom.com.tr’de tüm Visa ve Master kredi kartları ile peşin alışveriş yapabilirsiniz ayrıca aşağıda bulunan tüm bankaların kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma imkanına da sahipsiniz.

Bonus – Maximum – Axess – World – CardFinans – Yapı Kredi – HSBC

EFT/Havale ile nasıl sipariş verebilirim ?

Siparişinizi havale yada EFT ile vermek isterseniz, ödeme ekranından havale butonunu işaretlemeniz yeterli olacaktır.
Sipariş işleminin ardından aşağıda belirtilen banka hesap numaralarımızı kullanarak yapmış olduğunuz EFT yada havele dekontunu info@cesatelekom.com.tr mail adresine veya 0216 598 27 27 numaralı fax’a yollamanız gerekmektedir.Dekontunuz firmamıza ulaştığı anda siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir.EFT ve Havale ile ilgili tüm masraflar müşterilerimize aittir ve 2 (iki) gün içerisinde ödemesi yapılmayan EFT – Havale siparişleriniz sistem tarafından geçersiz olarak kabul edilir ve otomatik olarak iptal işlemi gerçekleştirilir.

Banka Havalesi ve EFT ile alışveriş için Banka Hesap Numaralarımızı İletişim Formu’nda bulabilirsiniz

Kapıda Ödeme Yapabilirmiyim ?

www.cesatelekom.com.tr ‘de kapıda ödeme nakit olarak veya kredi kartı tek çekim olarak yapabilirsiniz . Bunun için ekstra sistem 6 TL kapıda ödeme ücreti tahsil etmektedir.

Not:
Sistemden kaynaklanan fiyat yanlışlıkları ya da ürün bilgilerinde meydana gelen hatalardan www.cesatelekom.com.tr sorumlu değildir.