PERSONEL DEVAM TAKİP SİSTEMİ


zkteco biotime

2 Cihaza Kadar Ücretsiz Yazılım

BioTime yazılımının web tabanlı olması sayesinde yazılımı dilerseniz kullandığınız ağdaki tüm bilgisayarlardan takip edebilirsiniz.

Farklı bir ağdan takip etmek için modeminizden port yönlendirmesi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Çıkış Saatleri Takibi?

BioTime yazılımı sayesinde iki cihaza kadar ücretsiz olarak birçok işlem yapılabilir.

Bunlardan bazıları Giriş Çıkış saatleri takibi, Mesai Saatleri Takibi, Maaş Hesaplaması, Devamsızlık Takibi vb bir çok özelliği Ücretsiz olarak sunmaktadır. Son olarak bu raporları mail yoluyla istenilen adrese gönderebilir.

Maaş Hesaplaması?

BioTime yazılımı ile Ücretsiz olarak Maaş hesaplaması yapmak mümkün. Fakat maaş hesaplaması yapılabilmesi için vardiyaların düzenli olarak takip edilmesi gerekmektedir. 

Bio Time Cep Telefonu Uygulaması İle Takip

BioTime cep telefonu uygulaması ile giriş çıkış işlemleri, duyuru takibi, izin isteme ve izin onay işlemleri gibi bir çok işlem yapılabilmektedir.

Uygulamayı uzaktan kullanabilmek için Firewall, Router ya da Modemden port yönlendirilmesi gerekiyor.

En Yaygın PDKS Cihazları


Zil Programı Oluşturun ve Harici Zil Çaldırın

Harici zil destekleyen cihazlar sayesinde Zil programı oluşturabilir ve belirlenen saatlerde cihazdan dahili ve harici zil çaldırabilirsiniz.

Özellikle fabrikalarda ve atölyelerde kullanılan zil programı sayesinde çalışanlar mola ve girş çıkış saatlerinde zil sesi duyabilecekler.

Kapı veya Turnike Tetiği Verir

Cihazlar kuru kontak yani (NC-NO) çıkışı sayesinde elektronik kilitler ya da turnikeleri kontrol edebilir ve giriş çıkış yetkisi verebilirler. Bu sayede cihaz hem pdks olarak hem de bir geçiş kontrol cihazı olarak kullanılabilir.

Temassız Sensörler ve Uzaktan Kumanda ile Kapı ya da Turnike Açılabilir

Cihazlara Temassız sensörler ve güvenlik görevlileri için uzaktan kumanda ile kapı veya turnike geçişine izin veren cihazlar ile binalarda giriş çıkış işlemlerini kolaylaştırmaktadır.

Paylaş


Bu ürünü sepete eklediniz:

Size nasıl yardımcı olalım ?